INFO JA BRONEERIMINE
PDF

KADRIORU TENNISEKESKUSE KODUKORD

Hea tennisesõber, palun tutvu eelnevalt informatsiooniga

Täname, et olete valinud oma vabaaja-hobi veetmise kohaks ja tennisemängu nautimiseks Kadrioru Tennisekeskuse. Teie parema ja meeldivama teenindamise nimel palume Teil väljaku kasutuse aeg eelnevalt broneerida. NB! Palume broneerida tenniseväljak, enne veendunult, et Teil on võimalik sel ajal väljakut kasutada (broneeringuga tehakse tellimus, millega nõustute tingimustega ja võtate Tennisekeskuse ees kohustuse tellimuse mahus tasuda vastavalt kehtestatud hinnakirjale). Broneeringuga teeb Tennisekeskus ettevalmistusi ja kulutusi ning hoiab väljakut Teie jaoks kinni, mis tähendab, et teised mängijad ei saa seda aega ja väljakut broneerida. Broneeringu aega on võimalik kohapeal pikendada, kui see on Tennisekeskuse poolt võimalik. Tasumisele kuulub broneeritud aeg ja broneeringu aega ületanud aeg (iga alustatud 5 minutit väljaku kasutust arvestatakse 15min. väljakukasutus ajana) Palume administraatorit teavitada eelnevalt, või mängi kestel (helistades või infolauas) oma soovist väljakut pikemalt kasutada, et teistes mängijates ei tekitaks segadust, miks väljak hõivatud on. Tenniseväljakut saab broneerida ainult enda nimele, jättes oma mobiiltelefoni numbri ja vajadusel e-posti aadress. Tenniseväljakule võimalik minimaalne broneering on 60 minutit. Väljakut saab telefoni teel broneerida maksimaalselt 1,5h-ks tunniks ilma ettemaksuta.

Broneerides väljaku ja soovides kasutada kinkekaarti või kupongi on vajalik öelda kupongi koodid, mida kasutate väljakutasu lunastamiseks, sinna juurde nimi ja kontaktnumber. Palume tutvuda ennem broneerimist kinkekaardi/kupongi tingimustega. Kasutades mistahes pakkumisteportaaalist zizu.ee või muud kaarti palume kõik sooduskupongid esitada broneeringu tegemisel ja ennem väljaku kasutamist administraatorile (väljakule registreerudes). Kohapeal on võimali oma algset broneeringu aega pikendada, kui see on tennisekeskuse poolt võimalik. Kasutades väljakut üle broneeritud aja, kuulub ületatud aeg kohapeal tasumisele hinnakirja alusel.

Kõik pretensioonid palume esitada kirjalikult info@kadriorutennis.ee ja leiame alati sobiva lahenduse.

Kadrirou Tennisekeskuses saate tasuda sularahas või mobiilimaksega (erandjuhtudel ka pangaülekandega). Mobiilimakse kohta saate lähemalt lugeda vajutades siia. Lisainformatsiooni ja mobiilimakse võimaluse saab teha pangas Swedbank ja SEB pank mobiilimakse.

Loe lisa mobiilimakse mugavuse kohta !


PDF

Tenniseväljakut saavad broneerida kõik soovijad, jättes oma nime ja mobiiltelefoni numbri. Broneeringut saab muuta või tühistada üks kord hiljemalt 24h ennem broneeringu aega. Broneeritud aeg kuulub tasumisele, kui broneerija ei ilmu kohale või tühistab broneeringu vähem kui 24h ennem. NB! Broneering on tellimus, millega klient võtab endale tennisekeskuse ees kohustuse. Palume tähele panna, et tellimuse esitamisel alustab klient teenuse tarbimist, kuna teenusepakkuja teeb selle tellimuse tarbeks ettevalmistusi ning kulutusi.

Püsibroneeringu muutmisel kehtivad samad tingimused, v.a. kui püsibroneeringut muudetakse hiljem, kui 24h saab klient aja ümber mängida, kui Tennisekeskusel on õnnestunud aeg ära müüa (realiseerida).

Välisväljakutel vihma kahtluse korral saab väljakute hetkeolukorra infot küsida helistades 533 28000


INFO JA BRONEERIMINE
tel: 533 28000

JÄLGI MEID FACEBOOKIS

Info ja broneerimine
tel: 533 28 000

Oleme avatud:
E-R 9:00 - 20:30
L-P 9.00-16.00

Oma soovi saad saata ka tennis [ät] kadriorutennis.ee


Koostööpartner

Meego© KADRIORU TENNISEKESKUS
Koidula 38, 10150 Tallinn | 533 28 000 | info@kadriorutennis.ee